گوگل کلود، یک مدعی جدی در فضای ابری عمومی

شرکت گوگل، در چند سال اخیر، تمام تمرکز خود را روی رشد فضای رایانش ابری گذاشته است. در گردهمایی نکست 2017، بیش از 11000 کاربر، همکار، توسعه دهنده و تحلیلگر از جمله فورستر، در سان‌فرانسیسکو به گوگل پیوستند تا در مورد به‌روزرسانی‌های اخیر این سازمان در زمینه گوگل کلود اطلاعات بیشتری کسب نمایند و همچنین از تجارب این شرکت استفاده کنند.

به نقل از زد.دی نت، گوگل کلود به عنوان یک فروشنده فضای ابری عمومی، پتانسیل‌هایی را برای مدیران و رهبران فناوری ارائه کرده است. گوگل در بخش پلتفرم ابری، در درجه اول با خدمات وب آمازون (ای.دبلیو.اس)، اژور مایکروسافت و آی.بی.ام رقابت می‌کند.
تصور می‌شود که گوگل در مقایسه با بسیاری از فروشندگان دیگر در فضای سازمانی، خدمات بهتری ارائه می‌دهد، اما در تمام زمینه‌ها نمی‌توان این تحلیل را به کار برد.

گوگل کلود همچنین قصد دارد که فناوری هوش مصنوعی را نیز به فضای ابری خود اضافه کرده و به کاربران خود عرضه نماید.
گوگل، به خوبی به این حقیقت آگاه است که قابلیت‌های شناختی، یکی از عوامل بسیار مهم و تمیزدهنده بین فروشندگان ابری است و می‌تواند به محبوبیت و اعتبار این سازمان بین کاربران، کمک شایان توجهی نماید.
از دید کارشناسان، راهبردی که غول اینترنتی، گوگل، در پیش گرفته آن است که به کاربران این دید را بدهد که آنها هم می‌توانند از این طریق، به کسب درآمد بپردازند.

It's only fair to share...Digg thisShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

یک نظر

  1. eyval be google vaghean hamejoore aalie

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*