فراگیر ارشد پیام نور

دانشگاه پیام نور ، ازجمله دانشگاه های معتبر کشور است که متقاضیان زیادی نیز دارد و همین کثرت متقاضیان و داوطلبین نیز موجب شده است تا این پست را به این داوطلبین اختصاص دهیم . پس با ما همراه باشید .

مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بسیاری وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها دانشگاه پیام نور است . این دانشگاه به دو صورت مختلف به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می پردازد ؛

–  آزمون سراسری که هرسال و در اردیبهشت ماه برگزار می شود .

–  آزمون فراگیر که معمولاً در بهمن ماه برگزار می شود .

اما مخاطبین این مطلب آن دسته از داوطلبین عزیزی می باشند که قصد دارند از طریق آزمون فراگیر به این مقطع دانشگاهی راه پیدا کنند .

آیا می دانید که برای موفقیت در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ، می بایست آزمون های فراگیر سال های پیش را مطالعه کنید ؟

تجربه نشان داده است ، داوطلبینی که نمونه سوالات آزمون های دوره های قبل فراگیر را مطالعه می کنند ، رتبه ی خوبی نیز در آزمون خود کسب می کنند !

اما چگونه به این آزمون ها دست پیدا کنید ؟

شما می توانید با ورود به سایت PNUEN که سایتی بسیار جامع در زمینه نمونه سوالات و آزمون های دانشگاه پیام نور می باشد به کلیه آزمون های فراگیر کارشناسی ارشد دست یابید . بدین صورت که ابتدا به بخش “فراگیر” این سایت وارد شده و سپس با انتخاب رشته و گرایش مورد نظر خود به کلیه آزمون های فراگیر موجود آن رشته دست یابید . ضمناً این سایت از نظر محتوا بسیار جامع می باشد و تقریباً کلیه رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور (نظیر: برنامه ریزی درسی ، فلسفه اخلاق ، زبان و ادبیات انگلیسی و … ) را شامل می شود .

در پایان امیدواریم که با استفاده از این سایت جامع و معتبر بتوانید نتیجه مورد نظر خود را در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد خود بدست آورید .

It's only fair to share...Digg thisShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*