علت جنگ گوگل با آمازون چیست؟!

آیا تاکنون درمورد اکوشو های آمازون چیزی شنیده اید ؟ تنها چند ماه از عرضه اکوشو هوشمند آمازون می گذرد که گوگل تصمیم به ایجاد محدودیت هایی برای کاربران این سیستم گرفته است!

آمازون اکوشو یک بلندگوی اکو می باشد که بتازگی مجهز به صفحه نمایشگر لمسی 7 اینچی نیز شده است ! اکو شو همچنین قادر است از طریق بلوتوث به دیگر اسپیکرها نیز متصل شود. بنابراین اگر اسپیکرهای قدرتمندی در منزلتان دارید، دیگر نیازی به نگرانی برای بی‌استفاده ماندن آنها در منزل نخواهد بود. در حال حاضر اکو شو رقیبی ندارد اما در بین اسپیکرهای هوشمند، اسپیکر هوشمند گوگل هوم تنها رقیب اصلی محصولات اکو محسوب می‌شود و احتمالاً همین امر باعث ایجاد اقداماتی عجیب از سوی این کمپانی شده است ؛

شرکت گوگل بتازگی تماشای یوتیوب را برای کاربرانی که از اکوآمازون استفاده می کنند مسدود ساخته است ! بطوریکه وقتی کاربری با اکوشو وارد یوتیوب می شود با این خطا مواجه می شود : “فعلا یوتیوب از اکوشو پشتیبانی نمی‌کند.”

با وجود اینکه آمازون خود منبع عظیمی از ویدیوها می باشد اما به جرأت می توان گفت که یوتیوب جامع ترین و بهترین سایت در این زمینه می باشد که اکنون برای کاربران اکوشو مسدود شده است .

حال باید منتظر ماند تا دید مسئولین این دو کمپانی چگونه با یکدیگر به توافق می رسند و در نهایت رضایت کاربران خود را جلب خواهند کرد .

It's only fair to share...Digg thisShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*